Для чого використовуються кранові редуктори

10-29-2021
Крановый редуктор. Редукторы крановые ВК

Редуктор крановий використовується в тих випадках, коли необхідно збільшити крутний момент і зменшити число обертів від двигуна до механізму. Він часто застосовується разом з крановим електродвигуном. Пристрій встановлюється на машинах, які працюють в кранових режимах – всілякі підйомні пристрої. Обрати такий пристрій Ви зможете за посиланням крановий редуктор.

До умов застосування, в яких може працювати редуктор крановий, відноситься постійна і змінна навантаження в одному або реверсивному напрямку. В ході роботи допускається як безперервний процес, так і процес з періодичними зупинками. Вал може обертатися в будь-яку сторону.

Щоб правильно вибрати редуктори кранові, необхідно враховувати наступні характеристики:

  • характер навантаження. Вона може бути постійною, змінною, реверсивною і односпрямованою;
  • тривалість роботи;
  • частота обертання вхідного валу. Якщо перед вами стоїть завдання купити крановий редуктор, заздалегідь розрахуйте даний показник;
  • кліматичні умови.

Редуктори типу вк-350, 475, 550, 800 (редуктори циліндричні триступінчаті вертикальні з евольвентними зубчастими передачами) встановлюються в приводах механізмів, що приводять в рух вантажопідйомні крани, а також використовуються в різних машинах для зниження частоти обертання і підвищення крутного моменту.

Моделі приводів для кранів

РМ-двоступеневий циліндричний з передавальними значеннями до 50. Застосовуються в кранових візках і колісних парах. Останні типорозміри підігнані під роботу з двигунами високих обертів, використовуються в лебідках. В цьому випадку Тихохідний вал конструюється у вигляді зубчастої муфти, що забезпечує зручне з’єднання механізму з барабаном троса.
РК – може замінювати РМ, володіє аналогічними характеристиками.
Ц2-частіше за інших можна зустріти серед обладнання мостових або козлових кранів. Мають шевронну передачу і посилену тихохідну пару, хороший резервний ресурс. Тому мало схильні до зносу.
РЦД-застосовується в обладнанні переміщення кранів.
ГПШ-циліндричний-забезпечує пересування козлового крана. Встановлюється з порожнистим шліцьовим валом.
ВК, ВКУ — вертикальні, триступінчаті. Зручні в монтажі, володіють меншими габаритами і масою, ніж горизонтальні. Забезпечують високі значення номінального крутного моменту.
В-вертикальний, 3-ступінчастий. Часто кріпиться на фланець. Забезпечує хід кран-балок і візків.
А400-триступеневий, вертикальний. Застосовується в приводах кранів вантажопідйомністю до 5 тонн.

Можливе виготовлення будь-яких кінців валів і збірок, під індивідуальне замовлення.

В даний час все частіше на вантажопідіймальних кранах встановлюють мотор-редуктора. Це готовий вузол для будь-якого з приводів крана. Циліндричні мотор-редуктора малогабаритні, мають широкий модельний ряд. Для підбору моделі звертайтеся і консультуйтеся у фахівців тов “монтартехно”.

Редуктори циліндричні горизонтальні

Пропонуємо наступні редуктори: одноступінчаті 1цу;двоступінчасті 1ц2у; двоступінчасті рм; двоступінчасті рцд; триступінчаті 1ц3у;триступінчаті 1ц3н, ц3н.

Циліндричні редуктори-велика група редукторів, що характеризується застосовуваним в них зачепленням-циліндричними зубчастими передачами.

Класифікується за такими ознаками:

  • за кількістю ступенів (передач в редукторі) – одноступінчаті, двоступінчасті, триступінчаті, чотириступінчаті;
  • по відстані між осями вхідного і вихідного валів – співвісні і редуктори з паралельними валами.

Співвісними вважаються редуктори з відстанню між осями вхідного і вихідного валів меншим, ніж міжосьова відстань передач.

Таким чином, співвісними можуть бути редуктори з числом ступенів від двох і вище, вхідний і вихідний вали цих редукторів спрямовані в різні боки.

За способом установки-на лапах, на фланці або насадное виконання (редуктор з порожнистим вихідним валом).

Маса і габарити редуктора в значній мірі залежать від того, як розподілено передавальне відношення по щаблях передачі. Кращі показники мають редуктори, у яких діаметри коліс (а не шестерень) всіх ступенів близькі між собою. При цьому також виконуються і умови змащення зануренням коліс в загальну масляну ванну.