Електронні гроші і торги оплатити онлайн з IBOX

9-3-2021
IBox завжди поруч. 💕 На... - IBox - платіжні термінали | Facebook

Вигравати тендери держустанов можуть не тільки великі холдинги і корпорації. За законом, частина таких закупівель повинна проводитися спеціально для малого та середнього бізнесу. Для цього безумовно потрібні гарантія банку, більш детально дізнавайтеся за посиланням https://ibox.ua/ru/elektronnye-dengi-i-torgi та отримайте можливість онлайн оплати торгів.

Пояснюємо, як брати участь у таких торгах.

За законом , регулюючому закупівлі комерційних організацій за участю держави і держструктур, які оплачують замовлення з власного бюджету, замовниками можуть виступати компанії з часткою держави більше 50 %, їх «дочки», суб’єкти природних монополій, бюджетні установи, оплачують замовлення за грантами і з власних коштів (наприклад, унітарні підприємства).

Основні вимоги до учасників закупівель комерційних організацій прописуються в кожному тендері окремо. Для цього замовник створює положення про закупівлю — спеціальний документ з характеристиками замовлення, регламентом тендеру та іншою важливою інформацією.

У законі уточнюється, що учасниками можуть бути і юридичні, і фізичні особи, право відсівати кандидатів віддано замовнику. Для цього він вказує список критеріїв для претендентів.

Всі торги, призначені тільки для середнього та малого бізнесу (смп), проводяться в електронній формі.

Щоб брати участь у тендерах, створених спеціально для смп, потрібно надати довідку з реєстру суб’єктів малого та середнього підприємництва.

Бізнес вважається малим, якщо працівників менше 100 осіб, а гранична виручка від реалізації — до 300 млн на рік.

Участь в торгах вимагає часу на підготовку. Ось універсальна покрокова інструкція для торгів на загальній основі.

1. Отримайте кваліфікований електронний підпис-обов’язкова умова участі. Це можна зробити на сайті єдиного електронного торгового майданчика або за допомогою найближчого акредитованого оператора (його можна знайти на сайті мінзв’язку). Клієнти ощадбанку можуть оформити підпис тут.

Зареєструйтеся в есіа – це аккаунт в єдиній системі ідентифікації на»держпослуг”. Потім додайте інформацію про свою компанію в єдину інформаційну систему закупівель для торгів на загальній основі. Потрібно зібрати зазначені документи, відправити їх через сайт і чекати оповіщення про те, що вас додали в список акредитованих учасників закупівель. Процес займає до 5 днів. Після реєстрації інформація про вас потрапить на вісім затверджених етп (крім спеціалізованої зат “аст гоз”), додаткова акредитація не буде потрібно.

Подивіться, на який етп розміщують цікавлять вас тендери. Увійти в аккаунт потрібно через есіа, а якщо майданчик не підтримує такий спосіб авторизації, зареєструвати особистий кабінет.

Знайдіть відповідний тендер, зберіть необхідні документи, оформіть заявку на участь і відправте все замовнику.

Зачекайте, поки оголосять переможця. Це відбудеться в зазначений в положенні про закупівлю термін.

Ті, хто програв отримають гроші назад також у строк, зазначений у положенні: не більше ніж через 7 робочих днів з дня підписання протоколу.

П. 24постановленія уряду від 11 грудня 2014 р. № 1352

Якщо вирішили брати участь у малих закупівлях, реєструйтеся на “берізці” через есіа, додавайте свої товари і відстежуйте запити замовників. Процедура укладення договору проходить на обраній замовником етп.

На підготовку першого пакету документів для участі буде потрібно кілька днів. Далі буде простіше: більшість замовників вимагають приблизно однаковий перелік документів, і, підготувавши пакет для однієї заявки, ви зробите основну частину роботи для аналогічних торгів. Список необхідних документів і технічні вимоги до них не встановлений законом, замовник прописує вимоги в положенні про закупівлю.

Для участі практично в кожному тендері знадобиться виписка з егрюл/егріп, статут і рішення про призначення генерального директора для тов або копія паспорта для іп.

Якщо берете участь в торгах п уважно вивчайте положення про закупівлю: на волю замовника віддані список документів, вимоги за ліцензіями та інші параметри тендеру. Перед подачею заявки переконайтеся в тому, що ви точно зможете виконати умови договору по тендеру. Якщо зірвете угоду, доведеться платити штрафи, а репутація буде зіпсована, значить, ви не зможете отримати інші тендери.