Посібник з вантажопідйомності для причепів автомобілів Acura, Audi, BMW, Buick та Cadillac 2006–2009 років

1

Знання вашої максимальної вантажопідйомності під час буксирування – це не просто питання запобігання поломці зчіпного пристрою. Це жорстка межа, встановлена ​​інженерами, які точно знають, де починається скручування рами і коли ваша трансмісія починає перегріватися. Зневага до цього правила означає, що ви граєте в рулетку зі станом вашого трансмісійного агрегату. Ця цифра вказана у посібнику користувача. Завжди довіряйте даним виробника, а не наклейці на буксирувальному пристрої стороннього виробника, оскільки такі пристрої розраховані на цілу низку автомобілів, а не тільки на те, що стоїть у вас в гаражі.

Коли ви шукаєте свої цифри, пам’ятайте, що максимальна вантажопідйомність – це теоретична межа. Він передбачає ідеально завантажений автомобіль без пасажирів, без вантажу та без додаткових опцій. Якщо у вас повний бак бензину і троє пасажирів ззаду, ви повинні відняти цю вагу. Вага пасажирів більше 150 фунтів, додаткове обладнання та зайве спорядження все це зменшують вашу вантажопідйомність під час буксирування. Перевищення ліміту означає не лише анулювання гарантії. Погіршується керованість. Збільшується гальмівний шлях. Трансмісійний агрегат зазнає навантажень, для яких він не був призначений.

Нижче наведено дані таблиць для моделей 2006–2009 років від люксових та масових брендів, наведених нижче.

Вантажопідйомність при буксируванні Acura

Лінійка Acura у цей період була невеликою. Якщо у вас були серйозні наміри щодо перевезення вантажів, ви, швидше за все, розглядали MDX. Седани були легкими спортивними іграшками, а не робітничими конячками.

рік Модель Макс. вантажопідйомність (фунти)
2006 MDX 3500
2006 RL 1000
2006 RSX 1500
2006 TL 1000
2006 TSX
2007 MDX 5000
2007 RL 1000
2007 RDX 1500
2007 TL 1000
2007 TSX 1000
2008 MDX 5000
2008 RL 1000
2008 RSX 1500
2008 TL 1000
2008 TSX 1000
2009 MDX 5000
2009 RL 1000
2009 RSX 1500
2009 TSX 1000

Стрибок вантажопідйомності MDX 2007 року з 3500 до 5000 фунтів величезний. Це значне інженерне оновлення.

Пов’язані характеристики, які слід перевірити під час модифікації вантажівки або позашляховика: GVWR (повна дозволена маса), GAWR (дозволена маса осі), GCWR (повна дозволена маса автопоїзда), вантажопідйомність, споряджена маса та корисне навантаження.

Вантажопідйомність при буксируванні Audi

Audi була тут консервативною. Якщо у вас не було Q7, то для чогось важчого велотреку ви практично не мали шансів. Спортивні моделі, такі як TT та R8, призначалися строго для трекових днів, а не для буксирування причепів.

рік Модель Макс. вантажопідйомність (фунти)
2006 A3
2006 A4
2006 A6
2006 A8
2006 S4
2006 TT
2007 A3
2007 A4
2007 A6
2007 A8
2007 Q7 5500
2007 RS4
2007 S4
2007 S6
2007 S8
2008 A3
2008 A4
2008 A5
2008 A6
2008 A8
2008 Q7 5500
2008 R8
2008 RS4
2008 S4
2008 S5
2008 S6
2008 S8
2008 TT
2009 A3
2009 A4
2009 A5
2009 A8
2009 Q7

Скільки можна буксирувати? Характеристики буксирування Chevrolet, Chrysler, Dodge та Ford 2006-2009 років

Цифри не брешуть. Якщо ви буксируєте причіп у середині 2000-х років, ваша вантажопідйомність це жорстка межа. Чи не рекомендація.

Подивіться на Chevy Avalanche 1500 у 2006 році. Його вантажопідйомність складала 7300 фунтів. Через два роки, у 2009 році, цей показник впав до 5 000 фунтів. Чому? Зміни в конструкції, збільшення ваги або просто той факт, що старі платформи зношуються. Вам потрібно точно знати, що може витримати ваш автомобіль, перш ніж підключати причіп.

Одна невірна оцінка, і ви ковзатимете боком по міжштатній автомагістралі I-95 з 4 000 фунтами багажу позаду себе.

Ось докладний розбір. Без зайвої води. Лише межі.

Межі Chevrolet

Chevy працював у двох напрямках: легкі вантажівки, які намагаються бути позашляховиками, та важковози, які справді мали значення.

У 2006 році Silverado 1500 Hybrid був тихим гігантом. Він тягнув 6700 фунтів. Версія SS? 7 500. Важкий Silverado 2500 HD був королем із показником 10 100 фунтів. Якщо у вас 3500 HD, ви могли розраховувати на 9 500 фунтів. Так, цього року 3500 тягнув менше, ніж 2500. Конфігурація має значення. Передавальні числа осей, типи кабін та варіанти двигунів змінювали ці цифри майже щодня.

До 2008 року Chevy додав Tahoe Hybrid. Його вантажопідйомність становила 6 200 фунтів. Надійний показник. Краще, ніж у бензинового Tahoe, який тягнув 4500 фунтів. Suburban 2500 піднявся до 9 600 фунтів. Це рівень фургонів.

Не ігноруйте Colorado. У 2006 році він починався з 1600 фунтів. До 2008 року він підскочив до 3000 фунтів. Невелика вантажівка, великий стрибок.

Corvette ніколи не буксирувала. Жодного фунта. Не намагайтеся це робити.

Основні показники Chevy 2006 року:
– Avalanche 2500: 10200 фунтів
– Silverado 1500 SS: 7500 фунтів
– Tahoe: 5700 фунтів

Зміни в лінійці Chevy 2009:
– Avalanche 1500 впав до 5000 фунтів.
– Express 2500 досяг 6300 фунтів.
– Traverse вийшов на ринок із показником 2 000 фунтів.

Якщо вам потрібні дані про вантажопідйомність, перевірте діаграми GVWR (повна маса автомобіля) та GCWR (повна маса автопоїзда). Вантажопідйомність під час буксирування передбачає, що у вас є запас вантажопідйомності. Зазвичай його немає.

Показники Chrysler та Dodge

Chrysler та Dodge використовували загальні вузли та агрегати. Ви бачили це у комплектаціях. Ви бачили це у можливостях буксирування.

PT Cruiser був химерним, але здібним автомобілем. У 2006 році він тягнув 3500 фунтів. До 2008 року показник упав до 2600 фунтів. Чому? Можливо, обладнання для зниження викидів додало ваги. Можливо, вони зрозуміли, що люди виймають задні сидіння, щоби звільнити місце для спорядження, і вирішили знизити норматив.

Мінівен Pacifica починався з 1000 фунтів у 2006 році. Потім він майже потроївся до 2600 фунтів у 2007 році. Потім знову впав до 1000 фунтів у 2008 році. Непослідовно? Або просто різні конфігурації колісної бази? Цифри сильно вагаються. Перевірте свій VIN.

Ram 3500 від Dodge був звіром. 10500 фунтів в 2006 році. 12300 фунтів до 2009 року. Це величезний стрибок. Durango залишався стабільним у діапазоні 3 750–3 850 фунтів. Durango Hybrid у 2009 році додав 5750 фунтів. Гібридний момент, що крутить, допомагає тут.

Sprinter Van був героєм без гучних імен. Модель 2500 тягла 5000 фунтів. Модель 3500 досягла 7500 фунтів до 2007 року. Промисловий робочий конячка. Чи не гарна. Але надійна.

Специфіка Chrysler:
– 2006 Town & Country: 1700 фунтів.
– 2008 Town & Country: 3600 фунтів.
– Aspen: 8950 фунтів (тільки бензин). Гібридна версія у 2009 році? 6000 фунтів.

Специфіка Dodge:
– Ram 1500 починався з 2900 фунтів. До 2009 року досяг 3800 фунтів.
– Grand Caravan: 3700 фунтів (2006), знизилося до 3600 фунтів (2009).
– Viper? Нуль. Це суперкар. Він не буксирує. Він тікає.

Тяжка робота Ford

Ford дотримувався традиціоналістів. Вантажівки серії F виконували основну роботу.

F-350 був якорем. 8600 фунтів в 2006 році. 10700 фунтів в 2008 році. Потім з’явився F-450. 16000 фунтів. Це комерційний клас. Ви не буксируєте човен з цим автомобілем. Ви буксируєте будівельний майданчик.

F-150 впевнено зростав. 6400 фунтів в 2006 році. 6500 в 2007 році. 6500 в 2008 році. Потім 8700 у 2009 році. Це збільшення на 35% за три роки. Алюмінієвий кузов? Ні, він з’явився згодом. Ймовірно, посилення рами та налаштування двигуна.

Позашляховики були слабшими. Explorer показував 3110 фунтів у 2006 році. 3 500 фунтів наперед. Expedition був справжнім важковозом. 9200 фунтів. Стабільно. Надійно. Нудно? Можливо. Ефективно? Абсолютно.

Escape Hybrid тягнув 1000 фунтів. Не дозволяйте гібридним технологіям обдурити вас. Він призначений для легких навантажень. Велосипедні утримувачі. Невеликі кемпери. Чи не туристичний причіп.

Зрушення у лінійці Ford 2009 року:
– F-150 підскочив до 8700 фунтів.
– Фургони серії E зберегли показник 6000-7400 фунтів залежно від моделі.
– Flex та Taurus X обмежені 2 000 фунтів. Кросовери тоді не були створені для буксирування.

Перевірка реальністю

Ви бачите цифри. Вони виглядають безпечними. Вони є такими.

Вантажопідйомність при буксируванні – це максимум. Ви їдете з цією межею. Дощ. Зустрічаючий вітер. Вигоряння гальм. Вибухи шин.

Кожна з перерахованих моделей має конкретну вантажопідйомність. Якщо ваша вантажівка важить 5 000 фунтів, а ваша межа вантажопідйомності становить 1 500 фунтів, ви повністю завантажені чотирма людьми та каністрою з бензином. Ви не маєте місця для навантаження на зчіпний пристрій. Навантаження на зчіпний пристрій складає 10-15% ваги причепа.

Якщо ви буксируєте причіп вагою 5000 фунтів, це 500

Важковози GMC та гібридні оновлення

Лінійка GMC у ці роки розповідає історію поступового вдосконалення, при цьому Sierra 2500 стабільно демонструє можливості, що перевищують клас легких вантажівок. Якщо ви розглядаєте вантажопідйомність Sierra 2500 2009 для буксирування, то вона становить 10 500 фунтів. Це пікове значення для напівпіка, еквівалентного важкій вантажівці, в ту епоху. Sierra 3500 трохи знижується до 10 100 фунтів у 2009 році після утримання на рівні 10 000 фунтів у 2006 році. Це дивна інженерна особливість, за якої більш важка рама іноді забезпечує менше максимальне навантаження на буксирування через штрафи за споряджену масу або обмеження гальмівної системи.

Sierra 1500 показала зростання з 4000 фунтів у 2006 році до 4800 фунтів до 2007 року. Вона залишалася незмінною до 2009 року. Це впевнене зростання на 20 відсотків одразу після запуску. Якщо вам потрібно тягнути невеликий причіп, Canyon є бюджетним варіантом. Він починався з 1800 фунтів у 2006 році і повільно виріс до 2400 фунтів до 2009 року. Небагато, але кожен фунт має значення, коли ви перевозите гідроцикл.

Лінійка Yukon це місце, де розкіш зустрічається з утилітарністю. Стандартний Yukon знизився з 5700 фунтів у 2006 році до 4500 фунтів у 2007 році, потім знову виріс до 4800 фунтів у 2009 році. Версія XL є справжнім робочим конем тут. Вона досягла максимуму в 7500 фунтів у 2006 році, знизилася до 7100 фунтів у 2008 році, а потім впала до мінімуму в 5100 фунтів у 2009 році. Зачекайте. Невже Yukon XL 2009 втратив більше 2 000 фунтів вантажопідйомності для буксирування? Так. Ймовірно, це пов’язано зі зсувом динаміки платформи або введенням гібридних опцій, що впливають на розподіл корисного навантаження. Yukon Hybrid, представлений у 2008 році, тримається на рівні 6200 фунтів.

Envoy залишався незмінним на рівні 5300 фунтів протягом усього свого випуску. Acadia з’явилася в 2007 році з помірним обмеженням 2000 фунтів. Вона не збільшувалася у 2008 та 2009 роках. Якщо ви буксируєте щось важче за маленький човен, Acadia не є підходящим інструментом для цього завдання. Фургони Savana – це утилітарні звірі. Модель 2500 справляється з 6300 фунтами протягом усіх років. Модель 3500 знижується до 6200 фунтів у пізніші роки, ймовірно, через збільшення спорядженої маси через великі кузови або оновлення гальм.

Надійність Honda та скромні обмеження

Показники буксирування Honda є консервативними. Вони надають пріоритет довговічності, а не грубій силі. Якщо ви перевіряєте вантажопідйомність Ridgeline 2006 року для буксирування, то вона становить 5 000 фунтів. Це було верхньою межею їхньої лінійки у 2006 році. До 2007 року вказана вантажопідйомність Ridgeline зникає у багатьох базах даних, хоча платформа залишилася. Вона з’являється знову в 2008 році з тим же лімітом 5000 фунтів.

Pilot – популярний сімейний автомобіль для перевезення вантажів. Він починається з 3500 фунтів у 2006 і 2008 роках. У 2007 році число зникає, потім повертається у 2009 році на рівні 3500 фунтів. Odyssey також тримається на рівні 3500 фунтів з 2006 по 2009 рік. Це один із небагатьох мінівенів, який може справді буксирувати причіп середнього розміру.

Компактні автомобілі та невеликі позашляховики не призначені для важких навантажень. Civic досягає максимуму в 1500 фунтів в 2006 і 2008 роках. У 2009 році він знижується до 1000 фунтів. Accord ще більш обмежений, вказаний лише у 1 000 фунтів у 2006 та 2007 роках, потім повністю зникає з таблиць буксирування у 2008 та 2009 роках. У CR-V немає зазначеної вантажопідйомності для буксирування в жодному з років у цьому діапазоні. Не намагайтеся буксирувати із CR-V другого покоління. Element залишається на рівні 1500 фунтів для 2006 і 2008 років, але, як і Pilot, має прогалину в 2007 році.

Fit з’являється у 2007 році без зазначеної вантажопідйомності для буксирування. Rondo з’являється в 2007 році, але також не показує даних про буксирування. Схоже, що Honda просто не сертифікувала менші платформи для буксирування в цей конкретний період.

Hummer: розмір та сталь

Показники буксирування Hummer відображають їхнє передбачуване використання: позашляхові можливості та величезна маса. H2 – тут головний гравець. У 2006 році він буксирує 6500 фунтів. У 2007 році цей показник збільшується до 6600 фунтів. До 2008 і 2009 років H2 досягає 8200 фунтів. Це значне збільшення. Ймовірно, це пов’язано із посиленням шасі або оновленим охолодженням трансмісії.

H3 – молодший брат. Він тримає стабільні 3000 фунтів протягом усіх років з 2006 по 2009 рік. H3T, який є версією пікапа, додає трохи більше корисності, досягаючи 4400 фунтів у 2009 році. H1 Alpha у 2006 році є викидом, здатним буксирувати 7887 фунтів. Це транспортний засіб із військовим походженням. Його вантажопідйомність для буксирування вражає його віку, але його паливна економічність — зовсім інша історія.

Hyundai: цінність та практичність

Лінійка Hyundai у цю епоху все ще зміцнювала свою репутацію у сфері довговічності. Santa Fe – основний автомобіль для буксирування. Він починає сильно з 2700 фунтів в 2006 році. До 2007 року він знижується до 1650 фунтів і залишається на цьому рівні до 2008 року. Це зниження може бути пов’язане з різними рівнями комплектації чи доступністю двигунів на різних ринках. Tucson завжди обмежений 1000 фунтами. Elantra починається з 1 500 фунтів у 2006 році, потім знижується до 750 фунтів у 2007 та 2008 роках.

Azera та Sonata – седани. Вони обмежені 1000 фунтами. У Tiburon та Accent немає вказаної вантажопідйомності для буксирування. Veracruz також не має даних про буксирування. Entourage, мінівен Hyundai, тримається на рівні 1 000 фунтів у 2007 та 2008 роках. Genesis з’являється у 2009 році без зазначеної вантажопідйомності для буксирування. Hyundai не просувала важке буксирування у своїх легкових автомобілях у цей період.

Infiniti: розкіш і сила позашляховиків

Infiniti покладається на QX56 для важкого буксирування. У 2006 і 2007 роках QX56 може впоратися із 9 000 фунтами. У 2008 році число зникає, але повертається у 2009 році на рівні 9000 фунтів. Це один із небагатьох розкішних позашляховиків у цьому списку, який може буксирувати кінний причіп або великий туристичний причіп.

Серія FX – спортивний кросовер. FX35 і FX45 обидва досягають максимуму в 3 500 фунтів у 2006, 2007 та 2008 роках. У 2009 році FX35 зникає, але з’являється FX50 з тим же лімітом 3500 фунтів. Седани G і M строго обмежені 1000 фунтів. Вони не призначені для буксирування. EX35 не має зазначеної вантажопідйомності для буксирування в 2008 році.

Isuzu та консерватизм Jaguar

Показники Isuzu скромні. Ascender тримається на рівні 5300 фунтів протягом 2006, 2007 і 2008 років. Вантажівки серії i менші. i-280 буксирує 1 700 фунтів у 2006 році, збільшуючись до 2 100 фунтів у 2007 році та 2 200 фунтів у 2008 році. i-350 і i-370 – важкоатлети. Вони починаються з 4 000 фунтів у 2006 та 2007 роках, потім стрибають до 5 500 фунтів у 2008 році. Це явне покращення міцності шасі або охолоджувальної здатності.

Лінійка Jaguar у ці роки не показує вантажопідйомності для буксирування для жодної моделі. S-Type, X-Type

Важковаговики Lexus і розрив між класами

Якщо ви розглядаєте автомобіль Lexus середини 2000-х років, ваші можливості буксирування діляться на дві чіткі категорії. Люксові седани та купе, як правило, не призначені для буксирування. Проте вантажівки та позашляховики побудовані спеціально для цього завдання.

Давайте розглянемо дані про вантажопідйомність Lexus за період з 2006 по 2009 рік.

У 2006 році модельний ряд був мізерним. Моделі ES 330, GS 300, GS 430, IS 250, IS 350 та SC 430 мають прочерк. Нульова вантажопідйомність. Не намагайтеся буксирувати із цими автомобілями. Модель LS 430 має рейтинг 2000 фунтів, але цього мало вистачає навіть для невеликого водного мотоцикла.

Основними «важковаговиками» є позашляховики. Моделі GX 470 та LX 470 досягають максимуму в 6500 фунтів. Це серйозна потужність для автомобіля із люксовим шильдиком. Якщо вам потрібно перевозити човен або великий кемпер, моделі RX 330 і RX 400h пропонують вантажопідйомність 3500 фунтів. Це пристойно для невеликого причепа.

До 2007 року з’являється модель LS 460, яка повністю виключає можливість буксирування. Моделі GS 350, GS 430, GS 450h, IS 250, IS 350 та SC 430 залишаються непридатними для буксирування. Моделі GX 470 та LX 470 зберігають показник у 6500 фунтів. Моделі RX 350 та RX 400h залишаються на рівні 3500 фунтів.

2008 приносить суттєві зміни. Модель LX 570 дебютує із вражаючим рейтингом 8500 фунтів. Це показник важких умов експлуатації. Вона значно перевершує попередню вантажопідйомність LX 470. Тим часом моделі RX 350 та RX 400h значно знижують свої показники. Вони падають з 3500 фунтів лише до 2000 фунтів. Чому таке зниження? Ймовірно, Lexus посилив показники безпеки або змінив компоненти підвіски. Якщо у вас є RX 2008 випуску, не припускайте, що він може буксирувати те ж саме, що і модель 2007 року.

Модель IS-F з’являється у 2008 та 2009 роках. Буксирування відсутнє. Це спортивний автомобіль із двигуном V8, а не вантажівка. Моделі LS 460 та LS 600h як і раніше не можуть буксирувати нічого.

Стратегія вантажівок Lincoln та обмеження седанів

Lincoln дотримується іншого підходу. Седани слабкі, але вантажівки надійні.

У 2006 році моделі Lincoln LS, Town Car та Zephyr не мають рейтингу буксирування. Модель Mark LT є лідером року із показником 8900 фунтів. Модель Navigator має рейтинг 6000 фунтів. Модель Town Car підтримує 2000 фунтів.

У 2007 році модель MKX з’являється з показником 2000 фунтів. У моделі MKZ немає рейтингу. Модель Mark LT залишається на рівні 8900 фунтів. Модель Navigator залишається на рівні 6000 фунтів. Модель Town Car залишається на рівні 2000 фунтів.

2008 практично ідентичний попередньому. Модель MKX – 2000 фунтів. Модель MKZ – нуль. Модель Mark LT – 8900 фунтів. Модель Navigator – 6000 фунтів. Модель Town Car – 2000 фунтів.

У 2009 році додається модель MKS, яка може буксирувати 1000 фунтів. Це дуже низький показник для повнорозмірного седана. Модель MKX залишається на рівні 2000 фунтів. Модель MKZ, як і раніше, не може буксирувати. Модель Navigator підтримує 6000 фунтів. Модель Town Car підтримує 2000 фунтів.

Якщо вам потрібно буксирувати великий причіп, Mark LT є єдиним реальним варіантом тут. 8900 фунтів – це значний показник. Модель Navigator надійна за 6000 фунтів. Решта призначена для легкої поклажі, а не для важких вантажів.

Утилітарні автомобілі Mazda та обмеження тракторів

Дані Mazda демонструють дивний мікс з невеликих автомобілів і напрочуд здатних компактних вантажівок.

У 2006 році модель B2300 може буксирувати 1600 фунтів. Модель B3000 тягне 2500 фунтів. Модель B4000 є робочим конем із показником 3140 фунтів. Мінівен MPV витримує 2000 фунтів. Позашляховик Tribute тягне 1500 фунтів.

Моделі Mazda3, Mazda5, Mazda6, MazdaSpeed6, MX-5 та RX-8 мають нульову вантажопідйомність для буксирування. Вони не призначені для цього.

2007 рік приносить моделі CX-7 та CX-9, обидві з рейтингом 2000 фунтів. Вантажівки серії B трохи втрачають у потужності. Модель B2300 знижується до 1580 фунтів. Модель B3000 знижується до 2480 фунтів. Модель B4000 знижується до 3100 фунтів. Моделі MazdaSpeed3 та MazdaSpeed6, як і раніше, не можуть буксирувати.

У 2008 році модель B2300 повертається до показника 1600 фунтів. Модель B4000 залишається на рівні 3140 фунтів. Моделі CX-7 та CX-9 залишаються на рівні 2000 фунтів. Модель Tribute залишається на рівні 1500 фунтів. Новий учасник, Tribute Hybrid, може буксирувати 2000 фунтів. Це цікавий аномальний випадок. Гібридні системи іноді забезпечують більш високу вантажопідйомність завдяки миттєвому моменту, що крутить, або, можливо, розподіл ваги дозволило встановити більш високий рейтинг.

У 2009 році моделі B3000 і MazdaSpeed3 виключаються зі списку придатних для буксирування або їх рейтинги оновлюються. Модель B2300 підтримує 1600 фунтів. Модель B4000 підтримує 3140 фунтів. Моделі CX-7 та CX-9 залишаються на рівні 2000 фунтів. Модель Tribute знижується до 1500 фунтів.

Моделі Mazda3, Mazda5, Mazda6 та RX-8 залишаються непридатними для буксирування. Якщо вам потрібно тягнути невеликий утилітарний причіп, модель B4000 — ваш найкращий вибір. Більше 3000 фунтів для компактної вантажівки є гідним показником.

Потужність позашляховиків Mercedes-Benz та стримування седанів

Mercedes-Benz суворий. Седани та купе рідко буксують. Позашляховики та G-Wagon беруть на себе основне навантаження.

У 2006 році моделі C-Class, CL-Class, CLK-Class, CLS-Class, E-Class, R-Class, S-Class, SL-Class, SLK-Class та SLR McLaren мають нульову вантажопідйомність для буксирування. Моделі ML350 та ML500 можуть тягнути 2000 фунтів. Це досить мало для люксового позашляховика.

2007 змінює все. Модель G-Class з’являється із G500 на 7000 фунтів. Модель GL-Class з’являється з GL320 на 7500 фунтів і GL450 на 7000 фунтів. Модель ML-Class значно збільшується. Моделі ML320, ML350, ML500 та ML63 AMG всі досягають 7200 фунтів. Це величезне зростання, порівняно з рейтингами ML 2006 року. Mercedes явно покращив шасі та систему охолодження для моделей 2007 року.

Моделі C-Class, **

Характеристики буксирування Pontiac та проблеми Saturn

Pontiac активно випускав седани та позашляховики, поки бренд повільно йшов у небуття. Якщо ви шукаєте уживаний Pontiac для буксирування невеликого кемпера або причепа, повного спорядження, цифри зазвичай є modest (помірні). Єдиним винятком були великі практичні автомобілі.

Pontiac Montana SV6 2006 року міг буксирувати до 3500 фунтів. Torrent, що розділяє платформу з GMC Acadia, також мав вантажопідйомність 3500 фунтів. У 2009 році Vibe впав лише до 1000 фунтів, що є значним зниженням порівняно з його рейтингом 1500 фунтів у 2006/2008 роках. Більшість інших моделей Pontiac – G5, G6, Grand Prix, Solstice та GTO – мали рейтинг 1000 фунтів. G8, седан із заднім приводом, побудований на платформі BMW, міг буксирувати 2000 фунтів. Solstice взагалі не мав рейтингу на буксирування.

Saturn був у схожій ситуації. Мінівен Relay був робочим конем із рейтингом 3500 фунтів. VUE та VUE Hybrid обмежувалися 1500 фунтами. Outlook, який, по суті, був перейменованим Buick Envision, міг витримувати 2000 фунтів. Моделі Ion, Astra, Sky та Aura обмежувалися 1000 фунтами або взагалі не мали рейтингу. Aura Hybrid мав нульову вантажопідйомність для буксирування.

Тяжка робота Saab та політика нульового рейтингу Scion

Saab все по-іншому. Якщо у вас було 9-7X, ви могли буксирувати до 5500 фунтів. То справді був єдиний великий варіант. Седан 9-5 мав рейтинг 3500 фунтів у всі роки з 2006 по 2009. Найменші моделі 9-3 та 9-2X на базі Subaru обмежувалися 2000 фунтами. Лінійка була простою та зрозумілою.

Scion, молодіжний бренд Toyota, дотримувався жорсткої лінії щодо буксирування. Жодна з моделей з 2006 до 2009 року не мала рейтингу на буксирування. Ні купе tC, ні хетчбеки xA, xB чи xD. Нуль фунтів. Якщо ви намагалися буксирувати на Scion, ви робили це на своїх умовах, а не згідно специфікацій виробника.

Smart, німецький бренд мікроавтомобілів, був настільки ж суворий. У fortwo 2008 року не було вантажопідйомності для буксирування. Це міський автомобіль. Не просіть його тягнути щось.

Послідовність Subaru та занепад Suzuki

Subaru був надійний у цьому плані. B9 Tribeca та пізніші моделі Tribeca витримували 3500 фунтів у 2006–2007 роках, знизившись до 2700 фунтів у 2008–2009 роках. Седани та універсали Legacy та Outback стабільно витримували 2700 фунтів. Forester був надійним 2400 фунтів з 2006 по 2008 рік, але повністю втратив рейтинг у 2009 році. Impreza Wagon та Outback Sport становили 2000 фунтів у середині 2000-х, але до 2008 року зникли. WRX STi ніколи не мав рейтингу.

Suzuki був заплутаним. XL7 розпочинався з 3000 фунтів у 2006 році, підскочив до 3500 фунтів у 2007–2008 роках, а потім не мав рейтингу у 2009 році. Grand Vitara тримався стабільно на рівні 3000 фунтів у 2006-2008 роках, потім зник у 2009 році. Forenza, Reno та Verona становили 1000 фунтів. У SX4 та Equator не було рейтингів.

Тяжкоатлети Toyota і домінування Touareg від VW

Toyota була королем рейтингів буксирування цієї доби. Land Cruiser починався з 6500 фунтів у 2006 році, піднімався до 8500 фунтів у 2008 році і досяг приголомшливих 9935 фунтів у 2009 році. Sequoia зросла з 6500 до 7800 фунтів. Tundra починалася з 6800 фунтів, впала до 4800 фунтів та залишалася на цьому рівні.

Для гібридів Highlander Hybrid виріс із 2000 до 3500 фунтів. Sienna, Tacoma, 4Runner та FJ Cruiser були середніми робочими конячками, перебуваючи в діапазоні від 3500 до 5000 фунтів. Corolla, Matrix, RAV4 та Avalon були легкими, близько 1000–1500 фунтів. Camry, Prius, Yaris і Venza не мали рейтингу.

У Volkswagen був один визначний автомобіль: Touareg. Він міг буксирувати 7716 фунтів у 2006, 2007 та 2009 роках. Решта лінійки – Golf, GTI, Jetta, Passat, Beetle, Rabbit, R32, Eos, GLI – була практично нульовою. Мінівен Routan міг витримувати 2000 фунтів, а Tiguan – 2200 фунтів у 2009 році. Решта було під забороною.

“Якщо ви хочете буксирувати важке навантаження на німецькому автомобілі цієї епохи, ваш єдиний реальний варіант – це Touareg.”

Більш широкий погляд на рейтинги буксирування

Ці цифри є рекомендаціями. Це жорсткі обмеження, встановлені інженерами та юридичною відповідальністю. Коли ви бачите тире замість числа, це означає, що виробник визначив, що шасі, система охолодження чи трансмісія не можуть безпечно витримувати вагу будь-якого причепа.

Для Pontiac, Saturn, Scion, smart та більшої частини лінійки Volkswagen відповідь проста: не буксирувати. Для Toyota та Subaru рейтинги чіткі, але потребують уважного вибору моделі. Land Cruiser і Sequoia – це важкоатлети. Camry та Corolla – ні.

Saab та Suzuki показують, як швидко можуть змінюватися рейтинги. Suzuki майже повністю втратила свою здатність до буксирування у 2009 році. G8 від Pontiac тримався міцно на 2000 фунтів, тоді як його побратими ледве тяглися на 1000 фунтів.

Якщо ви купуєте вживаний автомобіль спеціально для буксирування, перевіряйте рік випуску. Land Cruiser 2009 знаходиться в зовсім іншому класі, ніж Camry 2009 року. XL7 2006 тягне більше, ніж XL7 2009 року. Деталі мають значення. Специфікації є. Вам просто потрібно їх прочитати.

Давайте відкинемо зайве. Якщо ви шукаєте вичерпний список того, яка вага може тягнути Volvo середини 2000-х років, дані на диво мізерні. У більшості записів офіційних документів за ці роки просто не вказано затверджену виробником вантажопідйомність для буксирування. Це не збій у системі. Це відображення того, як Volvo проектувала свої автомобілі у той період.

Акцент робився не так на грубій силі. Акцент робився на розкоші та керованості. Якщо ви подивіться специфікації, то помітите закономірність. Тільки одна модель за цей шестирічний період має чітке, вказане на наклейці на дверному отворі число.

Виняток у вигляді 2006 S60

У 2006 році Volvo S60 2006 стоїть окремо. Він вказує максимальну вантажопідйомність для буксирування 3 300 фунтів.

Це воно. Єдина конкретна цифра цього набору даних для S60. Якщо ви керували S60 2006 року, ви могли технічно буксирувати вантаж до цієї межі. За умови, що ви мали відповідне обладнання. За умови, що ви дотримувалися рекомендацій щодо розподілу ваги. За умови, що ваші шини не були лисими.

Всі інші седани та універсали того ж року? Порожньо.

  • 2006 C70: Немає рейтингу
  • 2006 S40: Немає рейтингу
  • 2006 S80: Немає рейтингу
  • 2006 V50: Немає рейтингу
  • 2006 V70: Немає рейтингу
  • 2006 XC70: Немає рейтингу
  • 2006 XC90: Немає рейтингу

Це звучить контрінтуїтивно. XC90 – це величезний позашляховик. Surely може буксирувати гідроцикл або невеликий кемпер? Документи цього періоду цього не підтверджують. Або швидше вони цього не публікують. Це змушує власників гадати. А ворожіння з буксируванням – це те, як ви можете вивести з ладу коробку передач.

Мовчання з 2007 по 2009 рік

Порожнеча продовжується.

На 2007, 2008 та 2009 роки список трохи розширюється за рахунок моделі C30, але історія з буксируванням залишається незмінною.

  • 2007 S60: Немає рейтингу
  • 2007 XC90: Немає рейтингу
  • 2008 C30: Немає рейтингу
  • 2008 XC90: Немає рейтингу
  • 2009 S60: Немає рейтингу
  • 2009 XC90: Немає рейтингу

Volvo XC90 2009 є популярним кандидатом для запитів про буксирування. Він важкий. Він міцний. Має надійну раму. Тим не менш, існуючі історичні дані вказують на відсутність опублікованої вантажопідйомності. Це небезпечна територія для нових власників, які припускають, що велика машина означає велику тягу. Це негаразд. Без рейтингу виробника ви дієте поза рамками рекомендацій щодо безпеки.

Чому Volvo залишила ці прогалини?

Ймовірно, зіграли роль кілька факторів. У цей період Volvo посилювала свої інженерні стандарти. Вони пріорітізували NVH (шум, вібрація, жорсткість) над утилітарністю. Налаштування підвіски на таких моделях, як V70