Ми всі опинялися у такій ситуації. Ви стоїте на своїй під’їзній доріжці, намагаючись утримати пакети з продуктами, картонні коробки та достатньо меблів, щоб заповнити квартиру-студію. Ваші руки кричать від болю. Ви кидаєте коробку з молоком. Це дуже брудно. Це небезпечно. Ваше тіло не призначене для такого навантаження на скручування.
Автомобілі не є винятком. Коли автомобіль, позашляховик чи вантажівка перевантажено, це викликає не лише хаос. Це створює навантаження на двигун. Ви буквально «смажите» коробку передач. На швидкості 110 км/год існує ризик розриву шини.
Тут ключовим показником є вантажопідйомність. Крім вантажу, який ви перевозите, враховуйте загальну вагу, на яку розраховано ваш транспортний засіб. Перш ніж починати завантажувати свої речі до кузова, пам’ятайте, що найважчим предметом у вашій машині прямо зараз є пасажири.
Розрахунок вантажопідйомності
Визначити, скільки може перевезти ваш тягач-транспортний засіб, це не ворожіння. Це математика. Найголовніше – знати, де шукати важливі цифри.
Почніть з рами водійських дверей. Шукайте наклейку з написом «Рекомендований виробником…». Ні, зачекайте. Це не та наклейка. Шукайте наклейку з написом “У цьому транспортному засобі не повинно бути більше…”. Це і є ключова інформація. Знайдіть максимальну дозволену масу транспортного засобу (GVWR) вашого автомобіля.
Ось розшифрування. GVWR – це максимальна безпечна маса транспортного засобу. Вона включає:
- Споряджену масу (сам автомобіль, рідини, повний бак палива)
- Вантажопідйомність (пасажири та вантаж)
Ви можете дізнатися фактичну вантажопідйомність, віднімаючи масу транспортного засобу з GVWR. Це досить просто. Однак маса транспортного засобу не завжди вказана на наклейці дверей. Перевірте посібник користувача або зверніться до свого дилера.
Вантажопідйомність = GVWR – споряджена маса
Але саме тут більшість водіїв припускаються помилок. Маса автомобіля не включає вагу водія. Вона не включає вагу собак. Вона не вмикає холодильники на задньому сидінні. Ви повинні враховувати все.
Пасажири враховуються як частина вантажопідйомності. Водій вагою 200 фунтів – це 200 фунтів вантажопідйомності. Так само, як і пасажир вагою 150 фунтів поряд із ним. Додайте їх спорядження. Були також діти із рюкзаками на задньому сидінні.
Якщо ви купуєте вантажівку з вантажопідйомністю 1500 фунтів, ви не можете завантажити в неї 1500 фунтів і очікувати, що це буде безпечно. Вам потрібно зменшити вагу людей, які вже перебувають у машині. Для двох дорослих та однієї дитини це економія ваги близько 500 кілограмів. У вас залишається 1000 фунтів для вантажу.
Перевірте наклейку ще раз. Шукайте загальну комбіновану вагу пасажирів та вантажу. Деякі виробники вказують це безпосередньо. Інші змушують вас виконати віднімання. В обох випадках розрахунок однаковий.
Не забудьте про шини. Вантажопідйомність також обмежена вантажопідйомністю шин. Якщо ви часто перевозите важкі вантажі, стандартні дорожні шини можуть не відповідати вашим потребам. Потрібні шини з вищим індексом вантажопідйомності. Перевірте боковини. Шукайте коди типу «LT» або літери, які позначають певні діапазони навантаження для легких вантажівок.
І не забувайте про вагу на зчіпці, якщо ви буксируєте причіп. Це буде зовсім інший розрахунок. але

Вам не потрібна інженерна освіта, щоб зрозуміти, яка вага може реально перевозити ваш автомобіль. Вам потрібно лише дві цифри.
Знайдіть повну масу транспортного засобу (GVWR).
Знайдіть масу у спорядженому стані (curb weight).
Відніміть друге з першого. Готово.
Це звучить надто просто, бо так і є. Але важливо правильно визначити ці цифри. Перевантажте підвіску, зітріть шини або, що ще гірше, погіршіть гальмівний шлях, і ця проста математика перетвориться на дорогий урок.
Дві цифри, які вам потрібні
Повна маса транспортного засобу (GVWR) — це жорстка межа, встановлена виробником. Це максимальна безпечна вага для всього автомобіля. Йдеться про металевий кузов, двигун, технічні рідини (масло, антифриз, гальмівна рідина), повний бак палива, плюс кожна людина, інструмент, намет і геологічний молоток, які ви завантажите в кузов.
Де це знайти?
Перевірте наклейку на стійці дверей водія.
Подивіться у посібник з експлуатації.
Пошукайте в онлайн-базах даних, специфічних для вашої марки та моделі.
Маса в спорядженому стані – це вага автомобіля, коли він стоїть на місці і нічого не робить. Вона включає всі необхідні рідини та повний бак палива. Вона не включає пасажирів та вантаж. Ця цифра трохи залежить від комплектації та опцій, тому, якщо можливо, перевірте специфікацію для вашої точної конфігурації.
Формула
`
Допустимо, ви керуєте вантажівкою з повною масою 3500 фунтів (1588 кг). Маса у спорядженому стані становить 3000 фунтів (1361 кг).
3500 – 3000 = 500 фунтів (227 кг).
Ви маєте 500 фунтів запасу. Ось і все.
Що входить у вантажопідйомність?
Тут люди часто помиляються. Вантажопідйомність – це не тільки те, що знаходиться у кузові чи багажнику.
Вона включає:
– вага водія.
– Вага кожного пасажира.
– Весь вантаж (інструменти, спорядження, сумки пасажирів).
– Будь-які додаткові установки (ліфт-комплекти, важкі бампери, лебідки, подвійні задні колеса).
Якщо ви додасте лебідку вагою 100 фунтів на бампер, це 100 фунтів, які вже вираховані з вашої вантажопідйомності. Якщо ваша сім’я важить загалом 600 фунтів, а розрахункова вантажопідйомність становить 500 фунтів, ви вже перевищуєте ліміт на 100 фунтів при порожньому кузові.
Особливості вантажопідйомності вантажівок
Пікапи часто рекламуються із завищеними показниками буксирування, але вантажопідйомність – це прихована загроза. Вантажопідйомність багатьох півторатонних вантажівок сильно варіюється в залежності від розміру кабіни, довжини кузова та вибору двигуна.
Кабіна crew cab з коротким кузовом та важким двигуном V8 може мати вантажопідйомність 1500 фунтів. Звичайна кабіна з довгим кузовом та базовим чотирициліндровим двигуном може мати вантажопідйомність 2000 фунтів або більше. Рама легша, тому вона може перевозити більше.
Не припускайте, що ваша вантажівка може тягнути завантажений причіп і перевозити повний екіпаж. Вага причепа, що буксирується, і вага вантажу — це різні ліміти. Перевищення вантажопідйомності створює навантаження на задні ресори, стискає
Скільки насправді можна перевозити? Розуміння вантажопідйомності вантажівки проти місткості автомобіля
Визначення вантажопідйомності кардинально змінюється залежно від того, чи ви розглядаєте пікап або стандартний легковий автомобіль. Ви не стали б перевозити вісімфутові листи фанери для ремонту будинку в компактному універсалі. І навпаки, вам, швидше за все, не потрібна важка дизельна вантажівка, щоб просто перевезти кілька пакетів із продуктами з магазину.
Вантажівки, як правило, призначені для більш важкого та громіздкого cargo. У Сполучених Штатах ці транспортні засоби класифікуються за їхньою номінальною повною масою транспортного засобу (GVWR). Міністерство транспорту США (DOT) і уряд США поділяють цю класифікацію двома способами, що перетинаються: за конкретними ваговими класами і за ширшими категоріями призначення.
Пояснення вагових класів вантажівок
Уряд ділить максимальну вантажівку GVWR на вісім різних класів. Розуміння цих цифр допоможе визначити, який автомобіль відповідає вашим вимогам до перевезення вантажу.
| Ваговий клас | GVWR |
|---|---|
| Клас 1 До 6000 фунтів (2722 кг) | |
| Клас 2 До 10 000 фунтів (4536 кг) | |
| Клас 3 До 14 000 фунтів (6350 кг) | |
| Клас 4 | До 16 000 фунтів (7258 кг) |
| Клас 5 | До 19 500 фунтів (8845 кг) |
| Клас 6 | До 26 000 фунтів (11 793 кг) |
| Клас 7 До 33 000 фунтів (14 969 кг) | |
| Клас 8 Понад 33 000 фунтів |
Ці класи безпосередньо відповідають категоріям призначення, які використовуються DOT:
- Вантажівки малого класу: Класи 1 та 2.
- Вантажівки середнього класу: Класи 3–5.
- Вантажники важкого класу: Класи 6 і вище.
Знання того, до якої категорії належить ваша вантажівка, спрощує розрахунок того, скільки вантажу ви можете безпечно перевозити.
«Знання того, до якої категорії належить ваша вантажівка, допоможе вам визначити, скільки вантажу ви можете дозволити собі перевозити під час поїздок».
Але вантажівки — не єдині транспортні засоби, які мають обмеження. На наступній сторінці ми розберемо скільки насправді можна перевозити в легковому автомобілі.
Вантажопідйомність автомобіля
Легкові автомобілі працюють у рамках іншого набору обмежень. Хоча вони не зможуть зрівнятися з обсягом перевезення вантажівок 8-го класу, розуміння різниці у вантажопідйомності має ключове значення для запобігання пошкодженню підвіски або гальмівної системи.

Коли ми їздимо на легкових автомобілях, більшість із нас не відчуває стресу через питання про корисне навантаження. Після того, як ваш чоловік і діти пристебнулися ременями безпеки для поїздки на автомобілі, ви навряд чи сидітимете і думатимете: «Чи не досягло наше завантаження максимально допустимої ваги?». У вантажівок є суворі обмеження. А у легкових автомобілів? Вони здаються більш поблажливими. Звісно, деякі речі можуть бути важкими. Але будь-який вантаж, досить важкий, щоб перевищити межі автомобіля, зазвичай просто не вміщується в багажник.
Це небезпечне припущення.
Неправильне завантаження автомобіля впливає на ваші плани. Вона змінює те, як автомобіль керується. Все починається із простого факту: люди враховуються як частина корисного навантаження.
Автовиробники не гадають. Вони використовують стандартні цифри. 150 фунтів (68 кг) на кожне місце. Це є базове значення. Кожне вільне місце — це не просто порожній простір. Це доступна вам вантажопідйомність. Якщо заднє сидіння розраховане на трьох пасажирів і зараз воно порожнє, потенційне навантаження на ньому становить 450 фунтів (204 кг). Використовуйте цю нагоду. Або не використовуйте. Але знайте, що межі є.
Ігноруйте їх. Заповніть заднє сидіння спорядженням. Додати водія. Додати переднього пасажира. Тепер ви, напевно, знаходитесь поблизу загальної вантажопідйомності автомобіля. Перевищити її? Підвіска просяде. Гальмування стане скрутним. Управління стане непередбачуваним.
Ми розглянули автомобілі. Сімейні перевізники. Повсякденні автомобілі.
Але що відбувається, коли ви переходите на більші транспортні засоби? Чи можна просто додати більше ваги до більшого автомобіля і на цьому зупинитися?
Опис вантажопідйомності позашляховиків (SUV)
Позашляховики можуть перевозити набагато більше вантажу, ніж легкові автомобілі, чи не так? Коротка відповідь – так. Геометрія інша. Конструкція шасі жорсткіша. Розмір шин розрахований більш важке навантаження. Але «значно більше» не означає «нескінченно». Це просто означає вищу межу.
Принципи залишаються незмінними. Кількість пасажирів. Кількість спорядження. Важливою є також маса палива.
Коли ви дивитеся на позашляховик, ви розумієте, що це транспортний засіб, спроектований з урахуванням практичності. Ця універсальність має власну ціну. Велика власна маса. Вища максимальна дозволена вага автомобіля (GVWR). Різниця між цими двома числами і є корисним навантаженням.
Давайте розглянемо позашляховик середнього розміру як приклад. Допустимо, GVWR становить 6000 фунтів. Вага автомобіля – 4500 фунтів. Це дає йому вантажопідйомність 1500 фунтів. Сюди не входять вага водія, пасажира на передньому сидінні та палива в баку. У вас може залишитись 1200 фунтів для вантажу. Навіть так, маю багато багажу. Однак, якщо заповнені другий та третій ряди. Більше дітей. Більше спортивного інвентарю. Додайте холодильник. Цей запас міцності швидко вичерпується.
Перевантаження багажу – не єдина небезпека. Вся справа у розподілі ваги. Позашляховик з високим центром тяжіння управлятиметься інакше, ніж купе з низьким центром тяжіння. Завантажте надто високо. Або надто далеко назад — і зростає ризик перекидання. Або принаймні може виникнути сильне розгойдування кузова при екстрених маневрах.
Корисне навантаження – це не рекомендація. Це жорстка межа, встановлена інженерами. Перевищити його означає поставити під загрозу свою безпеку, ґрунтуючись на цифрі, вказаній на наклейці на внутрішній стороні дверної рами з боку водія.
Далі подивимося, як ці межі змінюються, коли

Якщо розглядати позашляховики як ідеальне гібридне рішення, можна уявити найкраще з обох світів. Ви бажаєте поєднати вантажопідйомність пікапа з комфортом легкового автомобіля. Це спокуслива концепція. Насправді позашляховики зазвичай займають проміжне положення. Звичайно, вони зазвичай можуть перевозити більше вантажу, ніж звичайний автомобіль. Але це не бортова вантажівка.
Більшість позашляховиків пропонують зручне керування простором. Складіть задні сидіння, щоб створити простору зону для зберігання. Це ідеально підходить для великогабаритного, але легкого спорядження. Однак цей метод менш ефективний для важких, цупких предметів. У пікапа відкрита кузовна частина. Позашляховики мають дах. Існують суворі обмеження на те, як високо можна складувати предмети всередині.
Але справжня небезпека криється над даху.
Справжня проблема полягає у фізиці.
Ми часто помилково приймаємо вантажопідйомність позашляховика за вантажопідйомність вантажівки. Це не так. Чим вище центр тяжкості, тим більша ймовірність перекидання. При перевантаженні транспортного засобу точка балансу піднімається вище. Стійкість знижується. Ризик стрімко зростає.
Виробники усвідомлюють цю проблему. Вони почали встановлювати електронні системи стабілізації, щоби утримувати ці високі автомобілі на всіх чотирьох колесах. Регулюючі органи також звертають увагу. З вересня 2004 року Національне управління безпеки дорожнього руху США (NHTSA) вимагає нанесення певних маркувань. На всіх транспортних засобах з повною масою (GVWR) менше 10 000 фунтів має бути наклейка на дверній рамі. На ній вказано максимальну масу пасажирів та багажу. Ігноруйте це на свій страх та ризик.
Що робити, якщо потрібно перевезти щось тяжке? Чи можна підсилити підвіску, щоб вичавити з неї максимум? Ми збираємося розібратися в цьому питанні.
Чи можна збільшити вантажопідйомність?

Знання вантажопідйомності вашого транспортного засобу – це відправна точка. Але що робити, якщо цього показника недостатньо? Ви бачите вантажівку своєї мрії, але її характеристики не відповідають вашим потребам у перевезенні вантажів. Чи можливо перевищити встановлені межі?
Виробники зазвичай пропонують додаткові буксирувальні пакети, щоб допомогти цьому. Ці комплекти різняться залежно від бренду, але, як правило, вони підвищують продуктивність та додають необхідні інструменти. У типовий пакет можуть входити джгут проводів для причепа, букнувальний гак підвищеної міцності та страхувальні ланцюги. Ви також можете отримати більш потужний двигун, посилені гальма та покращену систему охолодження. Ці покращення допомагають буксирувальному автомобілю справлятися з великою вагою без поломок.
Перевантаження транспортного засобу небезпечне. Вона створює ризик для вас, ваших пасажирів та інших водіїв. Поліцейські можуть виписати штраф за небезпечне завантаження автомобіля. Ніхто не хоче.
Не намагайтеся самостійно визначити свої межі. Дотримуйтесь рейтингів, встановлених виробником.
Пошук даних про вантажопідйомність вашого автомобіля
Ваша конкретна вантажопідйомність залежить від марки, моделі та року випуску. Використовуйте наведені нижче таблиці, щоб знайти потрібні значення. Якщо ваш автомобіль вказаний, шукайте максимальну вантажопідйомність у фунтах. Відсутність даних зазвичай означає, що цей рік випуску був включений у цей конкретний набір даних.
Вантажопідйомність Acura
2006
– MDX: –
– RL: –
– RSX: –
– TL: –
– TSX: –
2007
– MDX: 1158 фунтів
– RL: –
– RDX: 870 фунтів
– TL: –
– TSX: 850 фунтів
2008
– MDX: 1158 фунтів
– RL: –
– RSX: 870 фунтів
– TL: –
– TSX: 850 фунтів
2009
– MDX: 1158 фунтів
– RL: –
– RSX: 870 фунтів
– TSX: 850 фунтів
Додаткові характеристики Acura: GVWR, GAWR, GCWR, Вантажопідйомність, Споряджена маса, Буксирувальна здатність.
Вантажопідйомність Audi
2006
– A3: –
– A4: –
– A6: –
– A8: 1213 фунтів
– S4: –
– TT: 728 фунтів
2007
– A3: –
– A4: –
– A6: –
– A8: –
– Q7: –
– RS4: –
– S4: –
– S6: –
– S8: 1213 фунтів
2008
– A3: –
– A4: –
– A5: –
– A6: –
– A8: –
– Q7: –
– R8: –
– RS4: –
– S4: –
– S5: –
– S6: –
– S8: –
– TT: –
2009
– A3: –
– A4: –
– A5: –
– A8: –
– Q7: –
– R8: –
– S4: –
– S5: –
– S8: –
– TT: –
Додаткові характеристики Audi: GVWR, GAWR, GCWR, Вантажопідйомність, Споряджена маса, Буксирувальна здатність.
Вантажопідйомність BMW
2006
– 325: 1058 фунтів
– 330: 1058 фунтів
– 525: 1102 фунти
– 530: 1102 фунти
– 550: 1102 фунти
– 650: 838 фунтів
– 750: 1058 фунтів
– 760: –
– M3: –
– M5: 1058 фунтів
– M6: 941 фунт
– X3: 1025 фунтів
– X5: –
– Z4: 551 фунт
– Z4M: 584 фунти
2007
– 328: 926 фунтів
– 335: 1058 фунтів
– 525: 1102 фунти
– 530: 1102 фунти
– 550: 1102 фунти
– 650: 838 фунтів
– 750: 1058 фунтів
– 760: 1058 фунтів
– Alp
Ліміти навантаження Chevrolet
Дані вантажівок та позашляховиків Chevrolet 2006–2009 років випуску показують деякі цікаві зміни в характеристиках, особливо якщо розглядати максимальні допустимі навантаження на вантаж для вантажівок Chevrolet. Ви можете помітити, що на початку списку йдуть великі пікапи, але між середньорозмірними та повнорозмірними позашляховиками є тонкі відмінності, важливі для повсякденного перевезення вантажів.
Станом на 2006 рік, Avalanche 1500 може витримувати навантаження до 1387 фунтів, тоді як його важчий брат, модель 2500, – до 2072 фунтів. Colorado був оцінений у 1532 фунтах. Якщо ви купуєте великий фургон, Express може перевозити 2306 фунтів. HHR – це невеликий кросовер, обмежений лише 900 фунтами. Справжніми робітничими конячками були Silverado. Модель 1500 могла брати 1913 фунтів, але якщо перейти на версію 1500 HD, ця цифра підскочила до 3129 фунтів. Модель 2500 HD досягала 3606 фунтів, а 3500 HD була монстром із показником 5169 фунтів. Позашляховики, такі як Suburban 1500, мали навантаження 1731 фунт, тоді як версія 2500 досягала 2828 фунтів. Tahoe був легшим – 1522 фунти. Ціни на TrailBlazer від 1194 фунтів стерлінгів за стандартну модель до 1429 фунтів стерлінгів за модель EXT.
До 2007 року ситуація трохи змінилася. Avalanche 1500 знизився до 1258 фунтів. Colorado додав кілька фунтів, досягнувши 1316 фунтів. Express залишився на колишньому рівні – 2306 фунтів. Silverado 1500 Classic зберіг рейтинг 1913 фунтів, але нове покоління знизилося до 1658 фунтів. Модель 2500 HD впала до 3458 фунтів у порівнянні з торішніми 3606 фунтами, але класична версія все ще коштує дорого. Вантажопідйомність Tahoe фактично зросла, досягнувши 1835 фунтів.
У 2008 році Avalanche 1500 знову зросла до 1444 фунтів. Colorado утримався на рівні 1316 фунтів. Silverado 1500 стабілізувався на позначці 1652 фунти. 2500 HD – 3458 фунтів, а 3500 HD – 3621 фунт. Tahoe Hybrid з’явився у списку з показником 1830 фунтів, ледь не наздогнавши бензинову версію Tahoe з її 1835 фунтами.
2009 приніс нові зміни. Avalanche 1500 знову впала до 1333 фунтів. Вага Colorado знизилася до 1250 кг. Спеціальні рейтинги для серії Express були розширені: 1500 (2306 фунтів), 2500 (3262 фунти) та 3500 (4147 фунтів). Це становить 3480 фунтів для Silverado 2500 HD та 3873 фунти для 3500 HD. Вага Tahoe Hybrid досі становить 1830 кілограмів. Traverse вказано у списку, але варто зазначити, що дані про вантажопідйомність недоступні через різні рівні комплектації та конфігурацій.
Особливості Chrysler та Dodge
У цей час модельний ряд Chrysler був значно скорочений. Багато моделей 2006-2009 років, включаючи 300, Sebring та Crossfire, не мали зазначеної вантажопідйомності, що передбачає, що вони призначалися тільки для пасажирів або що інформація не була стандартизована для конкретної комплектації. PT Cruiser добре показав себе у 2007 році з ваговим рейтингом 1907 фунтів, але у 2008 році знизився до 889 фунтів. Pacifica варіюється від 865 до 889 фунтів. Aspen завжди був важким робочим конячком марки, стабільно утримуючись на рівні 1600 фунтів у період з 2007 по 2009 рік. Aspen Hybrid трохи легше – 1500 фунтів. Мінівени Town & Country спочатку оцінювалися в 1200 фунтів стерлінгів, але з 2008 року інформація була мізерною.
Dodge розділяє платформу з Chrysler, але більше уваги приділяє передній частині вантажівки. На 2006 рік Ram 1500 може перевозити 1750 фунтів. Модель 2500 досягає 3020 фунтів, а 3500 – звір із показником 4660 фунтів. Фургон Sprinter є цікавим відхиленням. Ван 2500 може буксирувати 3950 фунтів, а версія універсал – 4824 фунти. Пікап Dakota важить 1750 фунтів, тоді як позашляховик Durango відповідає цьому показнику.
До 2007 року Ram 2500 важив 3130 фунтів, а Ram 3500 – 4780 фунтів. Вага Sprinter Van 3500 збільшилася до 4350 кілограмів. Dakota важить трохи менше – 1710 фунтів. Позашляховик Nitro важить 1150 кілограмів.
На 2008 рік споряджена маса Ram 1500 збільшилася до 1810 фунтів. 2500 зросли до 3210 фунтів стерлінгів, а 3500 – до 4870 фунтів стерлінгів. Sprinter Van 3500 важить 4530 фунтів. Вага Durango трохи збільшилася до 1780 кілограмів. Вага Dakota додатково знизилася до 1630 кілограмів.
На 2009 рік споряджена маса Ram 1500 була значно знижена до 1490 фунтів. Модель 2500 залишилася на рівні 3260 фунтів, тоді як 3500 значно впала до 3560 фунтів. Вага Durango Hybrid складає 1500 фунтів. За ці роки вага універсала Sprinter залишалася стабільною на рівні 3074 фунти. Trips вказано у списку, але інформація про вантажопідйомність відсутня.
Важкі вантажівки Ford
Показники вантажопідйомності Ford демонструють місткість фургонів і вантажівок, що зростає. На 2006 рік фургон E 250 Wagon може перевозити 3435 фунтів, а E 350 Super Duty – 4165 фунтів. F 150 важить 1640 кілограмів. F 250 оцінений у 3100 фунтів, а F 350 – у 4000 фунтів. Більш компактний автомобіль, такий як Focus, може перевозити 990 фунтів, тоді як Ranger – 1260 фунтів. Вага Escape Hybrid напрочуд велика в порівнянні з бензиновою версією Escape: він становить 1040 фунтів проти 960 фунтів у бензинового Escape.
У 2007 році вага E 150 значно збільшилася до 3310 фунтів, а E 250 – до 3700 фунтів. E 350 Super Duty важить 4200 фунтів. F 150 трохи виріс до 1650 фунтів. Вага залишається стабільною на рівні 3100 фунтів для F 250 та 4000 фунтів для F 350. Новий кросовер Edge має оцінну споряджену масу 1011 фунтів. Expedition EL має вантажопідйомність 1697 фунтів, тоді як стандартний Expedition – 1822 фунти.
Станом на 2008 рік E 150 важив 3314 фунтів, а E 250 – 3624 фунти. E 350 трохи знизився до 4110 фунтів стерлінгів. F250 коштує 3030 фунтів стерлінгів, а F350 впав до 3900 фунтів стерлінгів. Представлений F 450, новий інструмент із вражаючою вантажопідйомністю 6120 фунтів. Споряджені маси Expedition та Explorer залишаються колишніми: 1822 фунти та 1520 фунтів відповідно.
На 2009 рік ціни на E 150 впали до 3220 фунтів стерлінгів, а на E 250 – до 3530 фунтів стерлінгів. E 350 Super Duty важить 4060 фунтів. Вага F 150 значно збільшилася до 3030 фунтів, але він вказаний поряд з F 450 на діаграмі, і все ще становить 3900 фунтів (ймовірно, помилка у джерелі, але збільшення F 150 помітно). Вага залишається на рівні 1520 кг для Explorer та 1260 кг для Ranger. Зазначений Flex не має інформації про вантажопідйомність.
Характеристики GMC Sierra та Yukon
GMC часто копіював Chevrolet, але з деякими коригуваннями. На 2006 рік Sierra 1500 має вантажопідйомність 1889 фунтів, а Sierra 2500 — 4058 фунтів. Sierra 3500 #4
Розподіл вантажопідйомності Honda
Вантажопідйомність вказує, яку вагу транспортний засіб може фактично перевозити у кабіні та салоні до досягнення своїх конструктивних меж. Йдеться не лише про буксирування. Максимальна вантажопідйомність Honda Ridgeline 2006 становить 1549 фунтів. Odyssey важить 1349 фунтів. Insight легше, його максимальна вантажопідйомність складає 400 фунтів. Більшість інших седанів, таких як Accord, Civic та CR-V, а також моделі S2000 та Pilot, не мають актуальних даних за роками у цьому наборі даних.
До 2007 року вантажопідйомність Civic становила 385 фунтів. Вантажопідйомність Element збільшилася до 675 фунтів. Pilot важив 1322 фунти. Odyssey та Ridgeline зберегли показники 1349 фунтів та 1549 фунтів відповідно. У лінійці з’явився Fit, але точних цифр немає.
Моделі 2008 та 2009 років демонструють стабільність. Станом на 2008 рік Civic, як і раніше, має вантажопідйомність 385 фунтів. Element та Odyssey залишилися без змін. Вантажопідйомність Pilot складає 1322 фунти. Вантажопідйомність Ridgeline залишилася на рівні 1549 фунтів. До 2009 року Civic та Civic Hybrid були виключені зі спеціального списку вантажопідйомності, проте Odyssey та Pilot зберегли показники 1349 та 1322 фунти відповідно.
Якщо вам потрібні точніші дані про вагу цих автомобілів, ви можете ознайомитися з характеристиками Honda GVWR, Honda GAWR, Honda GCWR, Honda Cargo Capacity, Honda Vehicle Weight та Honda Towing Capacity.
Обмеження вантажопідйомності HUMMER
Hummer – це важкі вантажівки, тому показники вантажопідйомності відображають їхню масу. У 2006 році вантажопідйомність H1 Alpha складала 3087 фунтів. H3 досить компактний, його вантажопідйомність складає 1150 фунтів. Дані за поточний рік не будуть опубліковані у другій половині року.
У модельному ряду 2007 року H2 повернувся без зазначення конкретної цифри. З іншого боку, H3 зберіг показник 1150 фунтів. До 2008 року вантажопідйомність H2 досягла 2200 фунтів. Вага H3 залишилася колишньою – 1150 фунтів.
У 2009 році H2 важив 2200 фунтів. H3 трохи збільшився до 1312 фунтів. Нова модель H3T має вантажопідйомність 1090 фунтів.
Для отримання додаткової інформації див. HUMMER GVWR, HUMMER GAWR, HUMMER GCWR, HUMMER Cargo Capacity, HUMMER curb weight та HUMMER towing capacity.
Дані про вантажопідйомність Hyundai
У модельному ряду Hyundai 2006-2009 років спостерігаються значні прогалини в даних про вантажопідйомність. Максимальна вантажопідйомність для 2006 року не вказана для моделей Accent, Azera, Elantra, Santa Fe, Sonata, Tiburon та Tucson.
Моделі Entourage та Veracruz були представлені в 2007 році, проте жодна з цих моделей (включаючи Accent, Azera, Elantra, Santa Fe, Sonata, Tiburon та Tucson) не має зазначених показників вантажопідйомності в даному наборі даних.
У 2008 році ситуація залишилася незмінною. З’явилися Accent, Azera, Elantra, Entourage, Santa Fe, Sonata, Tiburon, Tucson та Veracruz, але стовпець вантажопідйомності для всіх цих автомобілів залишився порожнім.
До 2009 року лінійка трохи змінилася з появою Genesis, проте Accent, Azera, Genesis і Sonata, як і раніше, були відсутні конкретні цифри вантажопідйомності в цьому довіднику.
Докладніше: Hyundai GVWR, Hyundai GAWR, Hyundai GCWR, Hyundai Cargo Capacity, Hyundai Vehicle Weight, Hyundai Towing Capacity.
Вантажопідйомність Infiniti
Infiniti пропонує різні межі вантажопідйомності залежно від того, чи керуєте ви купе, седаном чи позашляховиком. Станом на 2006 рік FX35 може перевозити 1183 фунти. FX45 має вантажність 1091 фунт. G35 важить 886 фунтів. Q45 має вантажопідйомність 979 фунтів. QX56 є тут «важковаговиком» з показником 1440 фунтів. Інформація щодо моделей M35 та M45 відсутня.
Модельний ряд 2007 року був мізерним. FX35 та FX45 зберегли показники 2006 року: 1183 фунти та 1091 фунти відповідно. G35, M35, M45 і QX56 втратили деякі позиції у списку вантажопідйомності у цьому наборі даних.
2008 року відбулися оновлення. EX35 не з’явився. Вантажопідйомність FX35 залишилася колишньою – 1183 фунти, а FX45 – 1091 фунти. Нова G37 має вантажопідйомність 1040 фунтів. M35 може витримувати 996 фунтів. M45 важить 1010 фунтів. QX56 важить до 1553 фунтів.
У 2009 році вантажопідйомність FX35 збільшилася до 1213 фунтів. FX50 має показник 1185 фунтів. QX56 важить 1553 фунти.
Докладніше про Infiniti GVWR, Infiniti GAWR, Infiniti GCWR, Infiniti Cargo Capacity, Infiniti curb weight та Infiniti Towing Capacity.
Характеристики вантажопідйомності Isuzu
Комерційні автомобілі Isuzu мають чітку різницю у вантажопідйомності. Ascender 2006 може перевозити 1133 фунта. i-280 має вантажопідйомність 1532 фунти. i-350 важить 1190 фунтів.
У модельному році 2007 року назва була трохи оновлена. Ascender, як і раніше, має вантажопідйомність 1133 фунти. i-290 важить 1532 фунти. i-370 трохи знизилася до 1516 фунтів.
Станом на 2008 рік Ascender, як і раніше, має вантажопідйомність 1133 фунти. i-290 втратила частину місткості, знизившись до 1512 фунтів. Вантажопідйомність i-370 значно впала до 1260 фунтів.
Щоб отримати додаткові відомості, перевірте Isuzu GVWR, Isuzu GAWR, Isuzu GCWR, Isuzu Cargo Capacity, Isuzu Vehicle Weight, Isuzu Vehicle Capacity.
Інформація про вантажопідйомність Jaguar
Існує велика різниця у вантажопідйомності седана Jaguar та моделі X-Type. У 2006 році для моделей S-Type, XJ8, XJR, XK8 та XKR вантажопідйомність не вказана. Модель X може витримувати до 1058 фунтів.
У модельному ряду 2007 вантажопідйомність X-Type збережена на рівні 1058 фунтів. Конкретна інформація щодо моделей S-Type, XJ8, XJR, XK і XKR, як і раніше, відсутня.
Дані виробництва 2008 для моделей S-Type, X-Type і XJ8 ще не доступні. Моделі XJR також немає. Однак XK важить 815 фунтів, а XKR – 772 фунти.
До 2009 року з’явився XF без специфікацій. Також доступна XJ8. XKR може витримувати до 772 фунтів. XK Coupe важить 815 фунтів.
Докладніше див. Jaguar GVWR, Jaguar GAWR, Jaguar GCWR, Jaguar Cargo Capacity, Jaguar Vehicle Weight та Jaguar Vehicle Capacity.
Вантажопідйомність Jeep
Вантажівки та позашляховики Jeep пропонують ефективні варіанти вантажопідйомності. Commander 2006 має вантажопідйомність 1620 фунтів. Grand Cherokee важить 1100 фунтів. Liberty витримує до 1150 фунтів. Wrangler легкий – 800 фунтів.
У 2007 році були представлені Compass та Patriot. Вантажопідйомність Commander знизилася до 1310 фунтів. Compass важить 925 фунтів. Вантажопідйомність Grand Cherokee знизилася до 1050 фунтів. Liberty важить 1150 фунтів. У Patriot відсутні дані. Wrangler збільшився до 1000 фунтів.
У 2008 році вантажопідйомність Commander оцінена у 1300 фунтів. Compass, як і раніше, важить 925 фунтів. Вантажопідйомність Grand Cherokee зросла до 1180 фунтів. Liberty, як і раніше, важить 1150 фунтів. Patriot важить 925 фунтів. І Wrangler, і Wrangler Unlimited мають вантажопідйомність 1000 фунтів.
У 2009 році Commander та Grand Cherokee зберегли свої показники 2008 року: 1300 фунтів та 1180 фунтів відповідно. Compass, Liberty та Patriot як і раніше мають вантажопідйомність 925 фунтів, 1150 фунтів та 925 фунтів відповідно. Вантажопідйомність Wrangler залишилася на рівні 1000 фунтів. Wrangler Unlimited збільшив показник до 1150 фунтів.
Для отримання додаткової інформації про вагу див.
Обмеження вантажопідйомності Kia
Лінійка продуктів Kia на початку 2000-х років демонструє
Річна вантажопідйомність Mazda
З 2006 по 2009 рік модельний ряд Mazda варіювався від маневреного родстера MX-5 до практичних вантажівок серії B. При перевезенні вантажу гранична вантажопідйомність залежить від того, чи керуєте ви спортивним автомобілем або вантажівкою.
Моделі Mazda 2006 року
Вантажівка B2300 може перевозити 1260 фунтів. B3000 має більший двигун або раму та перевозить 1680 фунтів. B4000 перевозить 1260 фунтів. Mazda3 не вказана вантажопідйомність. Мінівен Mazda5 може перевозити 1239 фунтів. Седан Mazda6 розрахований на 1319 фунтів, тоді як спортивна версія MazdaSpeed6 має знижену до 963 фунтів вантажопідйомність. Мінівен MPV пропонує 1506 фунтів. MX-5 має обмеження 637 фунтів. Купе RX-8 вміщує 779 фунтів. Компактний позашляховик Tribute має вантажопідйомність 988 фунтів.
Моделі Mazda 2007 року
Вантажопідйомність вантажівок складає 1260 фунтів для B2300, 1680 фунтів для B3000 та 1260 фунтів для B4000. CX-7 не вказано. Позашляховик CX-9 має вантажопідйомність 1493 фунти. Mazda3 залишається без вказівки вантажопідйомності. Mazda5 зберігає показник 1239 фунтів. [IMG:0] зменшується до 1080 фунтів. Mazdaspeed3 не вказано. MazdaSpeed6 залишається на рівні 963 фунтів. MX-5, як і раніше, становить 637 фунтів. Вантажопідйомність RX-8 трохи знижується до 765 фунтів.
Моделі Mazda 2008 року
Вантажівки B2300 та B4000 можуть перевозити по 1260 фунтів кожен. CX-7 та CX-9 не вказані. Mazda 3 відсутня. [IMG:1] падає до 1191 фунта. [IMG:2] трохи збільшується до 1087 фунтів. Mazdaspeed3 відсутня. [IMG:3] падає до 633 фунтів. [IMG:4] залишається на рівні 765 фунтів. Tribute збільшується до 1057 фунтів. Tribute Hybrid може витримувати до 1083 фунтів.
Моделі Mazda 2009 року
B2300 знижується до 1200 фунтів. B4000 може витримувати до 1260 фунтів. CX-7 та CX-9 не вказані. Mazda 3 не вказана. Mazda5, як і раніше, має вантажопідйомність 1191 фунт. Вантажопідйомність Mazda6 знижується до 1082 фунтів. Mazdaspeed3 не вказано. Вантажопідйомність RX-8 зменшилася до 754 фунтів. Tribute не вказано.
Для отримання додаткової технічної інформації пошукайте Mazda GVWR, Mazda GAWR, Mazda GCWR, Mazda Cargo Carrying Capacity, Mazda Curb Weight, Mazda Towing Capacity.
Вантажопідйомність Mercedes-Benz
Дані про вантажопідйомність седанів Mercedes-Benz рідкісні, але позашляховики та великі моделі мають їх у достатку. Лінійки R-Class та ML домінують у верхній частині шкали.
Моделі Mercedes-Benz 2006 року
C-Class, CL-Class, CLK-Class, CLS-Class, E-Class, S-Class, SL-Class, SLK-Class, SLR McLaren не мають зазначеної вантажопідйомності. ML350 має вантажопідйомність 1616 фунтів. ML500 може витримувати до 1496 фунтів. R-Class є робочою конячкою з вантажопідйомністю 2000 кілограмів.
Моделі Mercedes-Benz 2007 року
Більшість седанів ще не представлені. E-Class має вантажопідйомність 1157 фунтів. G500 може витримувати до 1289 фунтів. GL320 може витримувати до 1086 фунтів. GL450 збільшується до 1620 фунтів. ML350 досягає максимуму 1635 фунтів. ML320 розрахований на 1422 фунти. ML500 має вантажопідйомність 1620 фунтів. Вантажопідйомність ML63 AMG знизилася до 1257 фунтів. Вантажопідйомність серії R складає 1635 кілограмів. SLR McLaren має вантажопідйомність 626 кілограмів.
Моделі Mercedes-Benz 2008 року
Моделі седанів, такі як серії C, CL, CLK, CLS та S, не вказані. E-Class має вантажопідйомність 1157 фунтів. G500 збільшується до 1764 фунтів. G55 може витримувати до 1433 фунтів. GL320 не вказано. І GL450, і GL550 мають вантажопідйомність 1620 фунтів. ML320 має вантажопідйомність 1422 фунти. ML350 має вантажопідйомність 1635 фунтів. ML550 має вантажопідйомність 1620 фунтів. ML63 AMG не вказано. Для R-Class рейтингу не вказано. Вантажопідйомність SLR McLaren значно зменшилася до 342 фунтів.
Моделі Mercedes-Benz 2009 року
Вантажопідйомність C-Class, CL-Class, CLK-Class, CLS 550, S-Class, SL-Class та SLK-Class не вказана. Вантажопідйомність серії E, як і раніше, становить 1157 кілограмів. І GL450, і GL550 мають вантажопідйомність 1620 фунтів. ML350 може витримувати до 1635 фунтів. ML320 має вантажопідйомність 1422 фунти. ML550 має вантажопідйомність 1620 фунтів. Вантажопідйомність ML63 AMG зростає до 1300 фунтів. Вантажопідйомність серії R знизилася до 1365 кг.
Див. Mercedes-Benz GVWR, Mercedes-Benz GAWR, Mercedes-Benz GCWR, Mercedes-Benz Cargo Capacity, Mercedes-Benz Vehicle Weight, Mercedes-Benz Towing Capacity для підробок.
Вантажопідйомність Mercury
У цей час Mercury об’єдналася з Ford, розділяючи платформи та технічну інформацію. Mountaineer та Monterey перевозили найважчі вантажі, в той час, як Mariner та Milan перевозили більш легкі.
Моделі Mercury 2006 року
Grand Marquis, Milano та Montego не мали зазначеної вантажопідйомності. Mariner має вантажопідйомність 1075 фунтів. Mariner Hybrid витримує до 920 фунтів. Monterey може перевозити 1320 фунтів. Mountaineer має вантажність 1549 кілограмів.
Моделі Mercury 2007 року
Та сама історія. Grand Marquis, Milano та Montego не продаються. Mariner має вантажопідйомність 1075 кілограмів. Mariner Hybrid має вантажопідйомність 920 кілограмів. Monterey має вантажопідйомність 1320 кілограмів. Вантажопідйомність Mountaineer знизилася до 1443 кілограмів.
Моделі Mercury 2008 року
Grand Marquis, Milano, Montego та Sable не вказані. Вантажопідйомність Mariner знизилася до 1059 кг. Вантажопідйомність Mariner Hybrid залишається на рівні 920 кг. Вантажопідйомність Mountaineer, як і раніше, становить 1443 кілограми.
Моделі Mercury 2009 року
Grand Marquis, Milano, Montego та Sable не мають зазначеної вантажопідйомності. Mariner витримує до 1059 фунтів. Mariner Hybrid має вантажопідйомність 920 кілограмів. Mountaineer має вантажопідйомність 1443 кілограми.
Див. Mercury GVWR, Mercury GAWR, Mercury GCWR, Mercury Cargo Capacity, Mercury Curb, Mercury Towing Capacity для подробиць.
Ліміт вантажопідйомності MINI
MINI можуть бути невеликими, але їх показники вантажопідйомності залишалися незмінними в лінійці Cooper протягом багатьох років. Clubman та хетчбек (hardtop) мають кращу керованість, ніж кабріолети.
Mini 2006 року
Cooper Convertible має вантажопідйомність 771 фунт. Cooper Hardtop вміщує 816 фунтів.
Mini 2007 року
Cooper Convertible, як і раніше, має вантажопідйомність 771 фунт. Вантажопідйомність Cooper Hardtop, як і раніше, становить 816 кілограмів.
Mini 2008 року
Cooper Clubman має вантажопідйомність 816 кілограмів. Cooper Cabriolet має вантажопідйомність 771 фунт. Cooper Hardtop має вантажопідйомність 816 кілограмів.
Модель MINI 2009 року
John Cooper Works Hardtop має вантажопідйомність 816 фунтів. John Cooper Works Clubman має вантажопідйомність 816 фунтів.
Шукайте MINI GVWR, MINI GAWR, MINI GCWR,
Вантажопідйомність Saturn
Лінійка Saturn у цей період була на останньому подиху: моделі Ion та Sky повністю знизили вантажопідйомність — мабуть, тому що вони позиціонувалися як автомобілі для поїздок на роботу, а не як робочі конячки. Якщо вам потрібно було перевозити спорядження, вашим єдиним реальним варіантом був мінівен Relay, який у 2006 році зберігав вантажопідйомність на рівні 1350 фунтів, а до 2007 трохи зріс до 1354 фунтів. VUE був бестселером за обсягами продажу, але його вантажопідйомність була нестабільною. Вона починалася з 1331 фунта у 2006 та 2007 роках, потім падала до 1000 фунтів у 2008 році та залишалася на цьому рівні у 2009 році. Гібридна версія показала найкращі результати: 1511 фунтів у 2007 році, а потім 1111 фунт у 2008 та 2009 роках.
Aura – це седан середнього розміру, який міг перевозити 1009 фунтів у період 2007-2009 років. Найбільший кросовер Outlook був важкоатлетом: він перевозив 1678 фунтів у 2007 та 2008 роках, а потім його вантажопідйомність зросла до 1709 фунтів у 2009 році. Модель Astra з’явилася в 2008 році з помірною вантажопідйомністю 893 фунти, а потім зникла з ринку.
- Повна дозволена маса Saturn (GVWR)
- Повна дозволена маса передньої осі Saturn (GAWR)
- Повна дозволена маса автопоїзда Saturn (GCWR)
- Вантажопідйомність Saturn
- Споряджена маса Saturn
- Вантажопідйомність при буксируванні Saturn
Вантажопідйомність Scion
Підхід Scion до надання даних… стриманий. Бренд був побудований на індивідуальності та молодості, а не на утилітарності. Купе та універсали tC, xA, xB та xD мають рядки з максимальною вантажопідйомністю за відповідні роки. Справа не в тому, що вони не можуть нічого перевозити; просто ці дані явно не вказані у вихідних таблицях. Ентузіасти, що шукають конкретні максимальні значення вантажопідйомності для Scion, часто просто перевіряють посібники з експлуатації або розраховують їх самостійно (повна дозволена маса мінус споряджена маса).
tC була найпоширенішою моделлю, але вона не показує конкретної кількості вантажопідйомності в діапазоні 2006–2009 років, представленому тут.
- Повна дозволена маса Scion (GVWR)
- Повна дозволена маса передньої осі Scion (GAWR)
- Повна дозволена маса автопоїзда Scion (GCWR)
- Вантажопідйомність Scion
- Споряджена маса Scion
- Вантажопідйомність при буксируванні Scion
Вантажопідйомність smart
Якщо ви думали, що маленький автомобіль не може нічого перевозити, smart fortwo доведе, що ви помиляєтеся. У 2008 році цей двомісний автомобіль мав максимальну вантажопідйомність 463 фунти. Це приблизно дві середні дорослі людини або пристойна кількість пакетів з магазину, але безумовно не пара гірських велосипедів і шолом. Це нагадування про те, що вантажопідйомність включає не тільки вантаж, а й людей разом з ним.
- Повна дозволена маса smart (GVWR)
- Повна дозволена маса передньої осі smart (GAWR)
- Повна дозволена маса автопоїзда smart (GCWR)
- Вантажопідйомність smart
- Споряджена маса smart
- Вантажопідйомність при буксируванні smart
Вантажопідйомність Subaru
Репутація Subaru як виробника автомобілів з повним приводом не означає автоматично більшої вантажопідйомності, але їхня прямокутна форма допомагає. B9 Tribeca була найбільш вантажопідйомною: 1560 фунтів у 2006 і 2007 роках, потім показник впав до 660 фунтів, що розчаровують, у 2008 і 2009 роках. Чому таке зниження? Можливо, через більші системи безпеки. Мінівен Baja був спеціалізованою моделлю 2006 року, що перевозила 1070 фунтів, а потім зникла.
Вантажопідйомність Forester знизилася з 1060 фунтів у 2006 році до 1010 фунтів у 2007–2008 роках, потім збільшилася до 1230 фунтів у 2009 році. Лінійка Impreza була розділена: седан перевозив менше (955 фунтів у 2006 році до 856 фунтів у 2008 році), у той час як універсал важив 995 фунтів до 2007 року, а потім 976 фунтів у 2008 році. Outback був улюбленцем багатьох власників: починаючи з 1245 фунтів у 2006 році, він упав до 995 фунтів у 2007 році, потім відновився до 1085 фунтів у 2009 році. У WRX STI завжди були проблеми з вантажопідйомністю через важку трансмісію та гальма; 2006 року вона становила 794 фунти, а 2008 року — 1080 фунтів.
- Повна дозволена маса автопоїзда Subaru (GCWR)
- Повна дозволена маса автопоїзда Subaru (GCWR)
- Повна дозволена маса автопоїзда Subaru (GCWR)
- Вантажопідйомність Subaru
- Споряджена маса Subaru
- Вантажопідйомність при буксируванні Subaru
Вантажопідйомність Suzuki
Асортимент Suzuki був різноманітним. Grand Vitara був найстабільнішим перевізником: 1175 фунтів у 2006 році, потім зростання до 1626 фунтів у 2007–2008 роках та зникнення у 2009 році. XL7, який замінив Vitara на деяких ринках, досяг показника 1626 фунтів у 2007 році.
Більш дрібні автомобілі, такі як Aerio і Forenza, в пізніші роки показували прочерки, ймовірно, тому що вони були зняті з виробництва або дані не записувалися. Reno перевозив 941 фунт у 2006 році, а потім 926 фунтів у 2008 році. SX4 з’явився у 2008–2009 роках зі стандартною вантажопідйомністю 893 фунти.
Пікап Equator був випущений у 2009 році, але інформація про вантажопідйомність тут не вказана.
- Повна дозволена маса Suzuki (GVWR)
- Повна дозволена маса передньої осі Suzuki (GAWR)
- Повна дозволена маса автопоїзда Suzuki (GCWR)
- Вантажопідйомність Suzuki
- Споряджена маса Suzuki
- Вантажопідйомність при буксируванні Suzuki
Вантажопідйомність Toyota
З Toyota ситуація стає серйозною. Пікап Tundra був потужним у 2006 році, пропонуючи 1835 фунтів, але у 2007–2008 роках показник упав до 1470 фунтів. Позашляховик 4Runner стабільно перевозив 1285 фунтів у період 2006-2009 років. Sequoia знизилася з 1510 фунтів у 2006–2007 роках до 1280 фунтів у 2008 році.
Середньорозмірні позашляховики, такі як Highlander та Highlander Hybrid, показали найкращі результати. Звичайний Highlander перевозив від 1840 до 1844 фунтів з 2006 до 2008 року, а потім 1821 фунт у 2009 році. Гібридна версія починалася з 1605 фунтів, потім знижувалася до 1427 фунтів у 2008-2009 роках. Land Cruiser покращив показник із 1500 фунтів у 2006–2007 роках до 1585 фунтів у 2008–2009 роках.
Седани та кросовери – це інша справа. У Camry та Camry Hybrid стоять прочерки, мабуть, тому що їхня вантажопідйомність тісно пов’язана з рівнями комплектації та опціями, тому одне число було б оманливим. Corolla зросла з 1055 фунтів до 1113 фунтів у 2009 році. FJ Cruiser був надійним на 1280 фунтів у 2007–2008 роках, перш ніж досягти 1325 фунтів у 2009 році. Sienna : 0,6 дюйма 15720 фунтів: до 1420 фунтів у ті роки 2
























